Przejdź do głównej treści

Poznaj specjalistów Ośrodka Zdrowia w Turośni Kościelnej


Twoje zdrowie jest w naszych rękach!

Uśmiechnięte lekarki i pielęgniarki Ośrodka Zdrowia w Turośni Kościelnej, w granatowo-białym uniformie medycznym, ze stetoskopami zawieszonymi na szyi, stojące na białym tle

Ewa Dobrzyńska

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Boćkach, pod kierunkiem dr Adama Borucha. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas stażu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku oraz w białostockich Poradniach Lekarza Rodzinnego, gdzie przyjmowała dzieci i dorosłych. W 2021 roku uzyskała tytuł specjalisty medycyny rodzinnej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej.

A po pracy? Jej pasją jest gotowanie, a wolny czas spędza aktywnie z rodziną.

Uśmiechnięta lekarka Ewa, członek personelu Ośrodka Zdrowia, stoi na białym tle w granatowym ubraniu

Dominika Lewandowska

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Boćkach, pod kierunkiem dr Adama Borucha. W naszej poradni kontynuuje specjalizację w dziedzinie medycyny rodzinnej. Pani Doktor przyjmuje dzieci oraz dorosłych.

Maja Boruch

Absolwentka wydziału lekarskiego oraz studiów licencjackich na kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W 2021 r. zdała egzamin specjalizacyjny w dziedzinie medycyny rodzinnej. Ukończyła szkolenie podyplomowe „Problemy w laktacji” organizowane przez Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie. W naszej przychodni zajmuje się zarówno najmłodszymi, jak i starszymi pacjentami.

W wolnych chwilach lubi czytać książki, tworzyć własnoręcznie biżuterię oraz spędzać czas z dziećmi.

Uśmiechnięta lekarka Maja w granatowym ubraniu, która stoi na białym tle

Patrycja Smolarczuk

Absolwentka studiów licencjackich na wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku pielęgniarstwo. Obecnie studentka studiów magisterskich. Patrycja jest również dyplomowaną asystentką stomatologiczną. Stale uczestniczy w kursach i szkoleniach, podnosząc swoje kwalifikacje.

Prywatnie lubi sport, szczególnie jazdę na rolkach. Interesuje się modą, kocha zabawę na świeżym powietrzu i spacery ze swoim pupilem.

Uśmiechnięta pielęgniarka Patrycja w granatowym ubraniu, stojąca na białym tle

Angelika Poddubik

Absolwentka studiów licencjackich na wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku pielęgniarstwo. Obecnie studentka studiów magisterskich. Stale uczestniczy w kursach i szkoleniach, podnosząc swoje kwalifikacje. Czas wolny spędza aktywnie podróżując , jeżdżąc rowerem lub uczęszczając na basen. Bardzo lubi gotować i testować smaki kuchni z całego świata.

Uśmiechnięta pielęgniarka Angelika, w granatowym ubraniu, stojąca na białym tle

Urszula Łukaszuk

Absolwentka wydziału zarządzania Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Odpowiada za koordynowanie pracy zespołu oraz dba o budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Jej pasją jest tworzenie dekoracji ze sznurka/makramy. Wolne chwile spędza z rodziną i swoimi pupilami.

Uśmiechnięta Urszula, która jest koordynatorem Ośrodka Zdrowia, stoi na białym tle w granatowym ubraniu i ma blond włosy

Sylwia Juszczuk

Absolwentka Policealnej SzkołyPracowników Medycznych i Społecznych w Białymstoku. Praca z ludźmi to jej pasja. Rekreacyjnie spędza czas z rodziną, lubi dobrą kuchnię oraz podróże. Interesuje się ogrodnictwem, zajmuje się uprawą roślin i warzyw.

Paulina Deniziak

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku dietetyka oraz studiów licencjackich i magisterskich na kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończyła kurs specjalisty ds. leczenia chorób cywilizacyjnych organizowany przez Polski Instytut Dietetyki oraz szereg szkoleń z zakresu fizjoterapii. Jest również terapeutką integracji sensorycznej.

Wolne chwile spędza na muzykowaniu, gotowaniu i zabawach z dziećmi oraz czytaniu książek.

Jak możemy Ci pomóc?


Oferujemy kompleksową opiekę lekarza rodzinnego

  • Opieka zdrowotna dla najmłodszych

  • Przeprowadzanie bilansów zdrowia

  • Szczepienia obowiązkowe i zalecane

  • Opieka nad kobietami w ciąży, doradztwo laktacyjne

  • Liczne programy profilaktyczne

  • Opieka nad seniorami

  • Wizyty domowe w przypadkach uzasadnionych medycznie 

  • Orzecznictwo lekarskie

Pierwszy rok życia dziecka


Z myślą o młodych rodzicach stworzyliśmy darmowy e-book „Pierwszy rok życia dziecka w pytaniach i odpowiedziach”.

To skarbnica wiedzy, która pomoże Ci w pierwszych chwilach opieki nad niemowlęciem. Dowiesz się z niego m. in.: jak często kąpać dziecko, kiedy udać się na pierwszą wizytę u lekarza czy szczepienie.

Co zrobić, aby uzyskać dostęp do naszego e-booka? Wystarczy, że zapiszesz się poniżej.

Przeczytaj więcej o e-booku

Chcesz umówić się do lekarza szybko i bez czekania w kolejce?

Nasza przychodnia to nowoczesne podejście i przyjazna atmosfera!

Umów wizytę

Projekt i realizacja: